O mnie

mateusz

Mateusz Pelczar

WordPress developer

Krótko o mnie

WordPress developer z 12 letnim doświadczeniem w projektowaniu witryn jako freelancer. Jestem otwarty i kontaktowy, bardzo łatwo nawiązuję relacje z klientami. Uwielbiam filmy Marvela, umiem w domu piec genialną pizzę, odpływam słuchając nowej fali Retro Wave i staram się jak najwięcej czasu spędzać z moją kochaną rodziną.

Nie pracuję dla klienta, lecz z nim współpracuję.

Projektowanie webowe to nie tylko programowanie i techniczne aspekty. Uważam, że poprzez regularne działania w projekcie razem z klientem oraz transparentność działań najlepiej buduje się zaufanie i długotrwałe relacje. Trzeba umieć dobrać klientowi najlepsze rozwiązania i wytłumaczyć dlaczego są one niezbędne do pomocy w rozwijaniu funkcjonowania jego biznesu. Do tego potrzebne są umiejętności odczytania jego potrzeb. Pracujemy razem i mamy wspólny cel, chcemy sobie pomóc i oboje chcemy być zadowoleni.

Dlaczego ZebraWeb?

Zebra Web to nazwa mojej firmy, ale też miejsce, gdzie mogę klientowi krótko wytłumaczyć, co mogę zaoferować i pokazać jak pracuję.

Dodatkowo jest tu blog dedykowany zainteresowanym postawieniem własnej strony. Celem jest edukacja, uświadamianie zagrożeń wynikających z niewiedzy, w tym aspekcie jak i wartości, które może pozyskać współpracując z odpowiednią osobą i odpowiednim doświadczeniem.