witaj w zebraweb

Szewc bez butów chodzi

Jeśli czytasz ten wpis to znaczy, że jesteś jednym z moich znajomych i zobaczyłeś/aś ten link na Facebook’u, jeśli się nie znamy to znaczy, że ktoś z moich uprzejmych znajomych udostępnił Ci tą informację w konkretnym celu. (Dzięki! 🙂 )

Mam na imię Mateusz i zajmuję się projektowaniem stron w WordPress od około 5 lat. Zwykle działałem z polecenia i współpraca była bardzo owocna. Przez te kilka lat nauczyłem się kontaktu z klientem, odczytywania jego potrzeb, profesjonalnego podejścia, dotrzymywania terminów oraz łamania schematu negatywnych nawyków web developerów. Mamy czasy, kiedy oszukiwanie albo ukrywanie prawdy jest łatwo wykryć w sieci i na dłuższy dystans nie wychodzi to na dobre, dlatego też nauczyłem się transparentności w działaniach.

Przyszedł ten czas kiedy pragnę więcej i chcę wyjść poza pewne granice. Postanowiłem wskoczyć na głębszą wodę i w końcu ogłosić światu, że istnieję! Jestem po prostu głodny nowych możliwości współpracy, rozszerzania kompetencji i dzielenia się wiedzą!

Jak mogę Ci pomóc?

 • Jeżeli jesteś przedsiębiorcą z istniejącym i działającym biznesem, ale potrzebujesz rozszerzyć swój zasięg? Np. poprzez sprzedaż w internecie?
 • Jeżeli otworzyłeś/aś swoją działalność i chcesz stworzyć wizytówkę swoich usług?
 • Chcesz odświeżyć swój zakurzony projekt lub potrzebujesz porady?
 • A może Twój poprzedni projektant www „nie ma dla Ciebie czasu”, zmienił branżę albo pstryknął i zniknął a Ty jesteś teraz na lodzie?

Każdy może mieć inną potrzebę. Odezwij się ! Porozmawiamy o rozwiązaniach !!!

Pasiasty blog

Okropnie długo zabierałem się za projekt własnej strony, bez przerwy słyszałem, że szewc bez butów chodzi. Jestem idealistą, przykładam dużo uwagi do detali ale panuję nad tym, jednak kiedy przychodzi co do czego to przyznam, że chyba byłem swoim najbardziej wymagającym klientem ale w końcu ustąpiłem sam ze sobą w tych negocjacjach i na początku bieżących wakacji zebrałem siły, usiadłem i zaprojektowałem stronę pod patronatem przyjemnego, parzystokopytnego zwierzaka, zebry. Ten kto mnie zna wie dlaczego 🙂
Strona miała być szybka, przejrzysta no i posiadać miejsce do przelewania moich przemyśleń o technologiach webowych i prowadzeniu tego biznesu.
Mam nadzieję, że znajdą się i tacy, którym będę wstanie dać choć odrobinę inspiracji i to już będzie dla mnie WIELKI sukces 🙂

Większość web developerów, programistów czy grafików dzieli się wiedzą często czysto techniczną pod własnym adresem, aby zwiększyć rozgłos, zaimponować przyszłym pracodawcom i pozyskać kontakty do ciekawych projektów. I nie ma nic w tym złego, ZebraWeb powstało również w tym celu, ale z jednym wyjątkiem.

Dodam do tego jeszcze jeden składnik czyli KOMUNIKACJĘ. Jeżeli do tej pory myślałeś, że programista jest kosmita, to miałeś rację. Jak wpadam w wir pracy to angażuję się w 100 %. Natomiast założę się, że jeszcze nie spotkałeś pozytywnego, wygadanego gościa, który nie chodzi we flaneli w kratę, który jest programistą, a ludzie to cenią i rekomendują w świat dalej. Dobrze zawiązana relacja z klientem jest dla mnie kluczem do sukcesu ale przejdźmy do rzeczy.

Na ZebraWeb dowiesz się na przykład:

 • na temat kilku ciekawych historii związanych z projektami
 • jakie według mnie powinno się tworzyć relację z klientem?
 • co możesz zyskać poprzez www?
 • jakie są ich standardy?
 • jak wygląda dobry projekt?
 • jakie są narzędzia i technologie?
 • jakie są dostępne narzędzia promocji?

Może dzięki mnie uwierzysz, że to wszystko nie zawsze jest czarną magią, a zebra nie musi być biała w czarne paski, albo czarna w białe.

Udostępnij