witaj w zebraweb

Szewc bez butów chodzi

Jeśli czytasz ten wpis to znaczy, że jesteś jednym z moich znajomych i zobaczyłeś/aś ten link na Facebook’u. Być może nawet nie wiedziałeś/aś czym się zajmuje i może to być dla Ciebie zaskoczenie, pozytywne mam nadzieję! Witam Cię w ZebraWeb!

Mam na imię Mateusz i to znaczy, że ktoś z moich uprzejmych znajomych udostępnił Ci tą informację w konkretnym celu. (Dzięki! 🙂 )

Zajmuję się projektowaniem stron w WordPress od około 5 lat. Zwykle działałem z polecenia i współpraca była bardzo owocna. Przez te kilka lat nauczyłem się kontaktu z klientem, odczytywania jego potrzeb, profesjonalnego podejścia, dotrzymywania terminów oraz łamania schematu negatywnych nawyków web developerów. Mamy czasy, kiedy oszukiwanie albo zatajanie prawdy jest łatwo wykryć w sieci i na dłuższy dystans nie wychodzi to na dobre. Dlatego też nauczyłem się transparentności w działaniach.

Czasem jednak przychodzi ten moment kiedy pragniesz czegoś więcej i nie chcesz się ograniczać. Postanowiłem wskoczyć na głębszą wodę i w końcu ogłosić światu, że istnieję ! Jestem po prostu głodny nowych możliwości współpracy, rozszerzania kompetencji i dzielenia się wiedzą !!!

Jak mogę Ci pomóc?

 • Jeżeli jesteś przedsiębiorcą z istniejącym i działającym biznesem, ale potrzebujesz rozszerzyć swój zasięg? Np. poprzez sprzedaż w internecie?
 • Jeżeli otworzyłeś/aś swoją działalność i chcesz stworzyć wizytówkę swoich usług?
 • Chcesz odświeżyć swój zakurzony projekt lub potrzebujesz porady?
 • A może Twój poprzedni projektant www „nie ma dla Ciebie czasu”, zmienił branżę albo pstryknął i zniknął a Ty jesteś teraz na lodzie?

Każdy może mieć inną potrzebę. Odezwij się ! Porozmawiamy o rozwiązaniach !!!

Pasiasty blog

Okropnie długo zabierałem się za projekt własnej strony, bez przerwy słyszałem, że szewc bez butów chodzi. W końcu na początku bieżących wakacji zebrałem siły, usiadłem i stworzyłem stronę pod patronatem przyjemnego, parzystokopytnego zwierzaka, zebry. Ten kto mnie zna wie dlaczego 🙂
Strona miała być szybka, przejrzysta jak dla moich klientów ale to co było też istotne to właśnie blog!

Większość web developerów, grafików czy programistów dzieli się swoją wiedzą często czysto techniczną pod własnym adresem, aby zwiększyć rozgłos, zaimponować przyszłym pracodawcom i pozyskać kontakty do ciekawych projektów. I nie ma nic w tym złego, ZebraWeb powstało również w tym celu, ale z jednym wyjątkiem.

Dodam do tego jeszcze jeden składnik czyli KOMUNIKACJĘ. Jeżeli do tej pory myślałeś, że programista jest kosmita, to miałeś rację !! Jak wpadam w wir pracy to angażuję się w 100 %. Natomiast założę się, że jeszcze nie spotkałeś pozytywnego, wygadanego gościa, który nie chodzi we flaneli w kratę, który jest programistą, a ludzie to cenią i rekomendują w świat dalej.

Na ZebraWeb dowiesz się tutaj na przykład:

 • na temat kilku ciekawych historii związanych z projektami
 • jakie według mnie powinno się tworzyć relację z klientem?
 • co możesz zyskać poprzez www?
 • jakie są ich standardy?
 • jak wygląda dobry projekt?
 • jakie są narzędzia i technologie?
 • jakie są dostępne narzędzia promocji?

Może dzięki mnie uwierzysz, że to wszystko nie zawsze jest czarną magią, bo czy zebra jest biała w czarne paski, czy czarna w białe?

Share this post

Share on facebook
Share on email
Share on print